Wtorek: 18:30 P. Nożna - Juniorzy Młodsi, Seniorzy.

Czwartek: 18.00 - P. Siatkowa

Piątek: P. Nożna - 18.30 Juniorzy Młodsi Juniorzy, Seniorzy.

Aktualności

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY GODZISZÓW 2015

20 grudnia 2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół w Godziszowie Pierwszym odbył się Świąteczny Turniej w Piłce Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Godziszów.

W zawodach wzięło udział sześć drużyn z terenu powiatu janowskiego: GUKS Modliborzyce, Laine Frages, Nie ma lipy, Stihl, Chrześniaki, Plasiaki. Drużyny podzielono w losowaniu na dwie grupy po trzy zespoły. Dobra passa naszej drużyny pozwoliła nam wyjść ze swojej grupy z maksymalną ilością punktów. Do półfinału awansowały dwa najlepsze zespoły z każdej grupy, które rozegrały mecze na krzyż. Mecz finałowy rozegraliśmy z zespołem Chrześniaki, który również wygraliśmy 2:0 i  podium należało do Nas!

Turniej odbył się w przyjaznej atmosferze, a organizatorzy postarali się o wysoki poziom imprezy. Dla wszystkich uczestników zapewnione zostały dyplomy oraz okazałe puchary za miejsca 1-3, a także poczęstunek. Wręczenia nagród oraz podsumowania Turnieju dokonał Pan Wójt Józef Zbytniewski. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, na bardzo udaną dla naszej drużyny imprezę sportową.

6. Stihl

OTWARTY TURNIEJ POWIATOWYCH MISTRZOSTW LZS  W PIŁCE SIATKOWEJ – POWIAT KRAŚNICKI 2015

Organizatorem Mistrzostw było Powiatowe Zrzeszenie LZS, przy współudziale Starostwa Powiatowego w Kraśniku i Gminy Trzydnik Duży. Przedstawicielem Organizatora był Robert Nowosad, który zaprosił nas do udziału w Turnieju, za co serdecznie dziękujemy. Impreza odbyła się w dniu 13 grudnia 2015 r. w hali Publicznego Gimnazjum w Trzydniku Dużym. Do turnieju zgłosiło się 5 drużyn. System rozgrywek to ,,każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Podział punktacji to: za wygrane spotkanie drużyna otrzymała 2 punkty, za przegrane 1 punkt. Po zaciętych meczach na wysokim poziomie GUKS M-ce uległo tylko w finale drużynie KS GOK Trzydnik Duży. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

1. KS GOK Trzydnik Duży                  8 pkt (8:2)
  2. GUKS Modliborzyce I                     7 pkt (6:2)
  3. ,,Tatusiowie” Trzydnik Duży             6 pkt (5:4)
  4. GUKS Modliborzyce II                     5 pkt (2:6)
  5. Księżomierz                                   4 pkt (1:8)

Zespołom, które zajęły pierwsze trzy miejsca zostały wręczone puchary, a zawodnikom medale. Wszystkie drużyny, które wzięły udział w Turnieju otrzymały pamiątkowe  dyplomy.

Mateusz Gałus, Mateusz Jaskowski, Mateusz Kutyła, Piotr Jaskowski, Zenon Biegas, Przemysław Kutyła, Paweł Piotrowski, Damian Piotrowski, Szymon Bęcała, Sebastian Sołtys, Łukasz Wróbel, Dariusz Gumienik.

PUCHAR POLSKI 2015 W PIŁCE SIATKOWEJ - GIEKSA w  FINALE WOJEWÓDZKIM

Drużyna GUKS Modliborzyce po raz trzeci wzięła udział w Wojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Piłki Siatkowej o Puchar Polski mężczyzn. W dotychczasowych edycjach zajęliśmy IV i III miejsce. Dlatego też dużym sukcesem drużyny siatkarzy GUKS Modliborzyce jest wygrana na niedzielnym turnieju i awans z pierwszego miejsca do finału wojewódzkiego. Turniej został rozegrany 19 kwietnia 2015r. w Trzydniku Dużym. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a najlepsza trójka puchary wręczone przez Wójta Gminy Trzynik Duży Franciszka Kwietnia. Planowany finał wojewódzki jest na 9 maja 2015r.

Klasyfikacja końcowa grupy A:

2. GOK Trzydnik Duży
  3. ZM ŁMeat Łuków
  4. IFLO Kosmet Hurt Biała Podlaska

Skład GUKS Modliborzyce:Kutyła Przemysław, Kutyła Mateusz, Gałus Mateusz, Wróbel Łukasz, Grzyb Michał, Jaskowski Mateusz, Jaskowski Piotr.

PODSUMOWANIE PLAS LIGI 2015 W PIŁCE SIATKOWEJ

GUKS Modliborzyce zakończył rozgrywki w PLAS-lidze 2015r. Turniej finałowy został rozegrany pod koniec marca na hali PCSiR w Kraśniku. Nasza drużyna zagrała w finale z drużyną KSGOK Trzydnik Duży. Po pasjonującym i wyrównanym pojedynku uznajemy wyższość rywali i ostatecznie przegrywamy 3:2 (17:25,25:15,21:25,25:19,21:19) zajmując tym samym drugie miejsce. Pomimo dobrej postawy i waleczności naszej drużyny przegraliśmy w piątym secie 21:19, zabrakło nam odrobiny szczęścia. Warto podkreślić, że nasi siatkarze wygrali swoją grupę i mecze półfinałowe bez żadnej porażki, jedynym przegranym meczem był właśnie finał. Mecz o III miejsce rozegrali ZS Annopol i "Trójka" Kraśnik, zwyciężyła Trójka 3:1 (21:25, 25:21, 24:26, 26:28). Jak widać mecze były wyrównane i drużyny walczyły zacięcie do końca. Trzy pierwsze miejsca zostały nagrodzone pucharami i medalami, natomiast wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, wręczone przez wicestarostę Kraśnika Mariusza Sochę.

WYGRANY TURNIEJ W GODZISZOWIE

W niedzielę 28 grudnia 2014r. drużyna GUKS Modliborzyce wzięła udział w Turnieju Siatkarskim w Godziszowie. Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn z powiatu janowskiego, z naszej gminy do rozgrywek przystąpiły 2 drużyny – GUKS M-CE i LO M-CE. Sposób rozgrywek to podział na dwie grupy po cztery drużyny, w pierwszej części turnieju rywalizacja odbyła się systemem „każdy z każdym”,  po którym dwie najlepsze drużyny awansowały do drugiej rundy. Drużyna GUKS M-CE zaliczyła komplet zwycięstw i zajęła pierwsze miejsce w grupie, natomiast drużyna LO M-CE wygrywając dwa mecze w grupie awansowała do najlepszej czwórki z drugiego miejsca. Pierwszy półfinał rozegrała drużyna Chrześniaków z Old Boys-ami, z którego zwycięstwo wywalczyli Chrześniacy. Drugi półfinał to bratobójczy pojedynek pomiędzy GUKS MODLIBIORZYCE I LO MODLIBORZYCE, w którym zwycięstwo wywalczyła drużyna GUKS. W finale nasza ekipa zmierzyła się z dotąd niepokonaną drużyną Chrześniaków, z którą ostatecznie nasza drużyna wygrywa 2:0, co dało nam zwycięstwo w całym turnieju. Młodsza drużyna z Modliborzyc w walce o trzecie miejsce z drużyną Old Boys-ów doznaje porażki i zajmuje ostatecznie IV miejsce, ale jest to bardzo dobry wynik i brawo dla nich.

Cały turniej to mocy akcent sekcji piłki siatkowej GUKS Modliborzyce. Nasze dwie drużyny uplasowały się w pierwszej czwórce. Systematyczna praca i udział w zajęciach przynosi efekty. Zapraszamy miłośników siatkówki z terenu naszej gminy do udziału w zajęciach, które odbywają się w piątki w godz. od 17:00 do 19:00 w ZS Modliborzyce.

UDANY TURNIEJ W KRAŚNIKU

Sekcja siatkarzy GUKS Modliborzyce 29 listopada 2014r. wzięła udział w pierwszym turnieju nowego sezonu. Zagraliśmy w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Kraśnickiego LZS w Piłce Siatkowej w Powiatowym Centrum Sportu przy ZS nr 3 w Kraśniku. Do Turnieju zgłosiło się 4 drużyny. System rozgrywek to ,,każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Po rozlosowaniu drużyn pierwszy mecz rozegraliśmy z młodym zespołem z Szastarki, wygrywając 2:0. Następnie rywalizowaliśmy z drużyną KS GOK Trzydnik. Sety były bardzo wyrównane, ale nasza drużyna zaliczyła koleją wygraną 2:1. Finałowe starcie przyszło nam rozegrać z zespołem Trójka Kraśnik. Tylko zwycięstwo dawało wygraną w całym Turnieju. Po pierwszym bardzo wyrównanym secie nasza ekipa zaliczyła wygraną w stosunku punktów 32:30 i prowadziliśmy 1:0, drugi set zakończył się porażką i o wszystkim decydował ostatni set, który niestety przegraliśmy 13:15, tym samym zajmując II miejsce w Turnieju.

Po rozegraniu wszystkich meczy nastąpiło uroczyste zakończenie Turnieju. Ekipy, które zajęły miejsca I-III otrzymały puchary, a zawodnicy medale, natomiast wszystkim drużynom wręczono pamiątkowe dyplomy.

1. Trójka Kraśnik
  3. KS GOK Trzydnik Duży
  4. Szastarka

Zachęcam do udziału w zajęciach z piłki siatkowej, które odbywają się w piątki w godz. 1700 -1900 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Modliborzycach. Zajęcia są ogólnodostępne, należy jednak pamiętać o stroju sportowym i obuwiu zmiennym.

PLAS LIGA 2014

W niedzielę 9 lutego 2014r. drużyna GUKS Modliborzyce rozpoczęła rozgrywki ligowe w piłce siatkowej. Do ligi zgłosiło się 6 drużyn. System rozgrywek to podział na II grupy po trzy zespoły. W naszej grupie są drużyny Yellowston Kraśnik i ZSO Urzędów, a w II grupie SKAŁKA Annopol, ZS 3 Kraśnik i  KS GOK  Trzydnik Duży. Z drużynami z naszej grupy przyjdzie nam rozegrać trzy turnieje po jednym u każdej z ekip. Dwie najlepsze drużyny z grup awansują do II rundy. Drużyny, które zajmą III miejsce będą walczyć o miejsca V-VI. Po wyjściu z grupy zespoły zagrają dwumecz u siebie i na wyjeździe ,,na krzyż” (faza półfinałowa zaplanowana na 16.02.2014r. i 23.02.2014r.). Drużyny, które zwyciężą zagrają o miejsce pierwsze, natomiast przegrani o miejsce trzecie. Faza finałowa zaplanowana jest na 30 marca 2014r. na hali Centrum Sportu i Rekreacji w Kraśniku.

30.11.2013r - Zwycięski Turniej w Kraśniku

Sekcja siatkarzy GUKS Modliborzyce 30 listopada 2013r. wzięła udział w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Kraśnickiego LZS w Piłce Siatkowej w Powiatowym Centrum Sportu przy ZS nr3 w Kraśniku. Organizatorem Mistrzostw było Powiatowe Zrzeszenie LZS, przy współudziale  Starostwa Powiatowego w Kraśniku. Do turnieju zgłosiło się 10 drużyn. Nasz zespół zaczął od przegranego pierwszego meczu, co w ogóle nie wpłynęło demobilizująco na drużynę. Można by rzec, że wręcz przeciwnie niesamowity upór i aktywność zawodników pozwoliła na wygranie kolejnych meczy, a w rezultacie całego turnieju. Zacięty finał nasza drużyna zagrała z KS GOK Trzydnik i zakończyła go zwycięstwem, po którym nastąpiło uroczyste zakończenie turnieju. Ekipy, które zajęły miejsca I-III otrzymały puchary, a zawodnicy medale, natomiast wszystkim drużynom wręczono pamiątkowe statuetki i dyplomy.

Pierwsze trzy miejsca:

I – GUKS Modliborzyce,

II – KS GOK Trzydnik Duży,

III – Trójka Kraśnik.

Skład GUKS Modliborzyce : Grzyb Michał, Jaskowski Mateusz, Kutyła Przemysław, Sołtys Sebastian, Janik Kamil, Gierłach Paweł, Gałus Mateusz, Jaskowski Piotr, Świątek Artur, Wróbel Łukasz.

Piotr Jaskowski

Październik 2013r

Treningi w każdy wtorek godz. 17.00 i czwartek, godz. 18.00; miejsce hala w Modliborzycach

26.09.2012r

Wznawiamy treningi Piłki Siatkowej ( od wtorku 02.10 )

- czas: każdy wtorek i czwartek, godz. 18.00

- miejsce: Hala w Modliborzycach

14.02.2012r

W niedzielę 18 grudnia 2012r. drużyna GUKS Modliborzyce uczestniczyła w Świątecznym Turnieju w Piłkę Siatkową w Trzydniku Dużym. W turnieju wystąpiło 4 drużyny z:  Annopola i dwie drużyny z Trzydnika. System rozgrywek systemem ,,każdy z każdym’’.

Pierwszy mecz z młodszą drużyną z Trzydnika rozpoczęliśmy  od zwycięstwa 2:1. Pierwszy set z dobrym przyjęciem dało nam zwycięstwo i prowadzenie w meczu 1:0. W drugim secie sporo błędów własnych i zrobiło się po jeden. Przed nami tai brek, do połowy gra wyrównana z obu stron z dwoma punktami przewagi na naszą stronę. Po zmianie stron błędy drużyny z Trzydnika wykorzystane przez nasz zespół i zwycięstwo 2:1.

Chwilę oddechu i drugi mecz przed nami z drużyną z Annopola. Świetny początek i kilka punktów przewagi, jednak przy błędach w przyjęciu i rozegraniu zrobił się remis po 22:22.  Drużyna z Annopola zagrała parę ładną akcji w końcówce seta i zwyciężyła 25:23. Drugi set nerwowo i kilka punktów przewagi przeciwników, co dało wygraną drużynie z Annopola 2:0.

Trzeci mecz przed nami. Mamy jeden mecz wygrany i jedną porażkę. Ten mecz jest bardzo ważny dla nas, albo staniemy na podium albo zajmiemy IV miejsce. Mecz ostatni na turnieju przyszło nam rozegrać z drużyną starszych panów z Trzydnika. Błędy własne przyczyniło się do porażki w pierwszym secie. Otwieramy drugi set i zacięta bój punkt za punkt do 14. I nagle coś stanęło w naszej drużynie, tracimy 4 punkty z rzędu i zrobiło się 18:14 dla Trzydnika.  Bierzemy czas, chwila oddechu i zaczynamy grę. Poprawiony odbiór i dobra gra na taśmie przekłada się na remis po 22:22. Konsekwentna gra naszej drużyny pozwoliły nam zwyciężyć 26:24. Przed nami ostatni set na tym turnieju. Bardzo  zmęczeniu bez możliwości zmian przystąpiliśmy do tai brek. Bardzo dobre otwarcie naszego zespołu i znakomita gra w obronie przełożyła się na wynik 8:5. Zmiana stron i koncentracja ostatecznie pozwalają nam zwyciężyć 15:10.

Wygrana w trzecim meczu dała nam szansę na zajęcie dobrego miejsca w turnieju. Sędziowie przystąpili do zliczania wyników poszczególnych meczów. Przed nami zakończenie turnieju i oficjalna klasyfikacja: pierwsze miejsce zajęła drużyna z Annopola, II miejsce GUKS Modliborzyce, III miejsce drużyna starszych panów z Trzydnika, IV miejsce dla młodszego  zespołu  z Trzydnika.

Drużyna GUKS Modliborzyce wystąpiła w składzie: M. Kutyła, Ł. Wróbel, A. Kamiński, M. Jaskowski, M. Dziura, P. Jaskowski.