Piątek: P. Nożna - 18.30 Juniorzy Młodsi Juniorzy, Seniorzy.

Seniorzy z Modliborzyc remisują z Roztoczem Batorz 3:3

Juniorzy efektownie wygrywają z Unią Wilkołaz 10:0

3x Patryk Łoszak,2x Michał Dul,2x Artur Świątek,1x Tomasz Dul,1x Mateusz Dolecki,1x Karol Bieniek.

• Komentarzy [19]
  • czytano: [1190]

autor: ~kosmos 2012-04-22 13:55:59

avatar trzeba w koncu wygrac oni podobno graja w wiekszosci juniorami... Jaki był wynik???

autor: ~.... 2012-04-22 17:14:34

avatar po 3 było. ale bylo 3:1 dla roztocza ale zeszło 3 dobrych juniorów i doszlo 2 brameczki dla mo

autor: ~ssss 2012-04-22 20:12:00

avatar dzierzkowice wygrały 2-1

autor: ~KOLO 2012-04-22 23:51:31

avatar krężnica od 39 minuty w 10 po odepchnięciu przez naszego zawodnika piłkarza z dzierzkowic, a od 70 w 9 zawodników bramka na 2-1 w ostatniej minucie spotkania, a nawet 1 minucie doliczonego czasu (niektórzy twierdzą że sędzia trochę przedłużył spotkanie i gwizdnął pod lidera)najlepsza sytuacja i parodia która wypacza wynik spotkania przez sędziego w 45 minucie bramkarz z dzierzkowic łapie piłkę poza polem karnym oczywista czerwona kartka, sędzia nie ogląda ligi mistrzów pokazuje żółtą kartkę i rzut wolny (na meczu obserwotorem jest p. Stanisław Sachajko w przerwie meczu sędzia przyznaje sie do błedu i przeprasza kapitana gospodarzy po rozmowie z obserwatorem, dla niektórych gwizdanie pod lidera tak jakby wiadomo kto ma wyjść z tej grupy ogólnie jak na lidera dzierzkowice słabo

autor: ~KOLO 2012-04-23 00:06:10

avatar aha wracając do sytuacji sprzed 39 minuty, faul na Bijaku w 38 (jak każdemu wiadomo trenerze Dzierzkowic ale i byłym sędzią który ma rozległe znajomości w LZPN, i co ten pan robi po faulu wstaje i odpycha zawodnika z Krężnicy i co obaj dostają po żółtku widać interpetacja jest taka są równi i równiejsi w piłce noznej liczy się ten kto ma rozległe znajomości, a może z góry jest ustalone kto ma wyjść z te grupy, i obym się mylił że to nie jest wszystko ułożone bo jaki ma sens dalsza rywalizacja w tej grupie? co po przprosinach sędziego który mówi że się pomylił i przeprasza, wynik idzie w świat mam nadzieję że pozostałe drużyny nie odniosą takiego wrażenie po meczu z Dzierzkowicami w tej rundzie i awansuje poprostu drużyna najlepsza piłkarsko pozdrawiam

autor: ~LKS 2012-04-23 07:33:00

avatar ~KOLO
A więc parodii ciąg dalszy? Szkoda, bo bardzo psuje nam to zdecydowanie sens tych rozgrywek.

autor: ~anonim 2012-04-23 08:36:13

avatar starka 0-0 debina, granit 2-1 popkowice

autor: ~legenda 2012-04-23 17:24:04

avatar nie potraficie przegrywać i dlatego obwiniacie sędziów. Dzierzkowice są po prostu najlepsze w tej lidze i zasługują na awans a wy jesteście za słabi.

autor: ~Roztoczanin. 2012-04-23 21:00:54

avatar GKS-a
Połowa Składu Do Wymiany
a najbardziej Obrona:)

autor: ~kosmos 2012-04-23 22:24:02

avatar do Roztoczan Chrzanów - nasza obrona nie jest zła gorsze dni im się zdarzaja chociaż wiosna nienajlepiej się zaczęła:/ ale z Batorzem zawsze nam sie grało źle... za tydzień zaczynamy marsz w górę tabeli.

autor: ~Faraon 2012-04-24 14:35:45

avatar >>>nie potraficie przegrywać i dlatego obwiniacie sędziów.

Oczywiście, tylko my nie potrafimy przegrywać. Piłkarze i kibice innych drużyn są w pełni obiektywni i akceptują wszystkie decyzje sędziów, nawet te dla nich niekorzystne. Swoją drogą to ci sędziowie prezentują wysoki poziom, są bezbłędni i nigdy nie skrzywdzili żadnej drużyny.

Przypomnę też, że w zeszłej rundzie przegraliśmy z Ruchem i zremisowaliśmy z Granitem II tracąc decydujące bramki z rzutów karnych (z Granitem II doszła do tego czerwona). I miał ktoś coś do sędziów? Nie, bo te decyzje, choć dla nas niekorzystne, były słuszne.

>>>Dzierzkowice są po prostu najlepsze w tej lidze

Co chyba świadczy o słabości tej ligi, bo na mnie ta ekipa nie zrobiła jakiegoś oszałamiającego wrażenia.

autor: ~Faraon 2012-04-24 14:48:28

avatar >>>a wy jesteście za słabi.

Na co za słabi? Na to, żeby grając przez ok. 50 min. w "10" a ok. 20 w "9" wygrać z liderem? No, jesteśmy. W sumie to w takich okolicznościach to i lepsze zespoły nie dowiozłyby remisu do końca.

autor: ~legenda 2012-04-24 17:03:16

avatar Zobaczycie, że już niedługo ULKS Dzierzkowice będzie grał w lidze okręgowej a wy będziecie się męczyć w B-klasie. hhaha

autor: ~LKS Perła 2012-04-24 17:05:08

avatar I tak wielki szacuneczek dla Krężniczan... Grać w 9 przeciw 11+sędzia jako 12 i uzyskać taki wynik to duży sukces.
Powodzenia w kolejnych meczach.

autor: ~do legenda 2012-04-24 17:07:16

avatar z takim poziomem jaki teraz pokazujecie to tylko szary koniec, no ewentualnie środek tabeli w A-klasie. i niczego więcej się nie spodziewaj :)

autor: ~legenda 2012-04-25 09:35:44

avatar a z takim poziomem jaki wy prezentujecie to C-klasa o ile by była!

autor: ~do legenda 2012-04-25 16:14:41

avatar Widzę, że kogoś nerwy ponoszą ;) Sam zobaczysz jak będzie :P

autor: ~__--__(!) PAN 2012-04-26 09:20:15

avatar Ludzie ,to kwestia czasu kiedy GKS wpadnie w rytm meczowy , a wtedy obrona , pomoc , i atak , zacznie współprace :D gdyby te najtrudniejsze mecze wypadły w połowie ligi to na pewno wielkie ULKS Dzierzkowice miały by urwane 3 pkt , :) :)_ i pragne dodać ze GKS ma kilku nowych zawodników a na zgranie zespołu potrzeba jednak kilka meczy :)

autor: ~Do wszystkich 2012-04-26 18:47:44