Wtorek: 18:30 P. Nożna - Juniorzy Młodsi, Seniorzy.

Piątek: P. Nożna - 18.30 Juniorzy Młodsi Juniorzy, Seniorzy.

Aktualności

Niedziela 22.05.2011r

• autor: Prezes GUKS M-ce, 2011-05-21 08:54

Juniorzy rozgrywali mecz jako gospodarze z Iskrą Krzemień. Wynik spotkania 0:4 dla gości. Pogoda nie rozpieszczała, było duszno i parno, poprostu zabrakło sił, a na zmianę mieliśmy  tylko jednego (!?) zawodnika, natomiast Iskra dysponowała aż pięcioma. Przypominam, iż zgodnie z regulaminem w juniorach można wykonać aż  7 zmian. Należy się nad tym zastanowić.

Seniorzy rozgrywali mecz jako goście z Concordią Matczyn. Wynik spotkania 4:3 dla gości. Jak wcześniej pisałem pogoda niestety nie sprzyjała i odbiło się to na grze zawodników, można powiedzieć, że I połowę przechodziliśmy co przełożyło się na wynik 3:1 dla gospodarzy (!?), II połowa z górki (i to dosłownie, boisko było dość nietypowe), stwarzaliśmy masę sytuacji podbramkowych, z których wykorzystaliśmy tylko trzy. Dobrze, że mieliśmy 4 rezerwowych, ponieważ konieczne były zmiany, oczywiście z powodu upału, nie żeby brakowało kondycji:).

Bramki zdobyli jak zwykle Paweł Wielgus (1) i Bartek (Stefanik (2) , oraz Mateusz Sokół (1, o dziwo głową).